Kategorie

Dezinsekce Praha

DDD služby

Potlačíme výskyt otravného hmyzu. Kdekoliv je potřeba

Švábi, rus domácí, mravenci, komáři, moli, pavouci a další zástupci otravného hmyzu. Na světě bezesporu mají své místo, ale určitě to nemusí být uvnitř vašeho zemědělského, potravinářského nebo třeba ubytovacího objektu. Souhlasíte? Pak oslovte naši společnost. Zbavíme vás veškerého hmyzu a předejdeme tak problémům, které by v případě přemnožení těchto tvorů mohly nastat.


Způsob provádění dezinsekce vždy přizpůsobujeme aktuálním podmínkám. Může se jednat o formu nástřiku chemického přípravku na určené plochy, použití záření proti pavoukům nebo manuální odchyt lezoucího i létajícího hmyzu. Za každých okolností klademe důraz na maximální bezpečnost prováděného řešení – tak, aby bylo účinné proti hmyzu, ale zcela neškodné pro vás.

Věříme, že profesionalita našich služeb a individuální přístup ke každé zakázce jsou tou nejlepší zárukou kvality. Záleží nám na vaší spokojenosti. Objednejte si provedení dezinsekce u nás a rádi vás o tom přesvědčíme. Pro orientační cenu služby můžete nahlédnout do našeho ceníku, ale přesná cena je vždy stanovena až po prohlédnutí objektu.


Chci nezávazně poptat dezinsekci

Váš e-mail:*
Váš telefon:
Vaše zpráva:*