Kategorie

Čištění koberců v Praze

Čištění koberců

Poskytujeme jednorázové i pravidelné čištění koberců po celé Praze. Nabízíme suché i vlhké čištění koberců, vše v profesionální kvalitě. Pro práci používáme kvalitní stroje značky Karcher, typy Puzzi 100 a Puzzi 200. V rámci města Prahy jsme schopni zajistit čištění koberců i na plochách o výměře několika tisíc metrů čtverečních. V případě zájmu zajišťujeme i likvidaci škodlivých roztočů a alergenů v kobercích. Na Vaše zavolání reagujeme rychle a snažíme se zjednat co nejbližší termín provedení prací.

Veškeré práce u nás provádějí jen prověření a řádně školení pracovníci, kteří jsou neustále kontrolováni našimi objektovými manažery, kteří ručí za kvalitu provedené práce. Za hlavní cíl máme stanovenu spokojenost zákazníka, ke kterému zachováváme maximální vstřícnost. Věříme, že kombinace individuálního přístupu, kvality a nízké ceny uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Vlhké i suché čištění koberců je tak vždy odvedeno precizně s maximálním důrazem na kvalitu.

Karcher

Používáme jen profesionální techniku značky Karcher.

V případě Vašeho zájmu o naše služby neváhejte kontaktovat naši pobočku v Praze pomocí hot-line linky nebo kontaktního formuláře. Ceny za vyčištění koberce najdete v sekci ceník, jsou jen orientační, pro stanovení přesné ceny je nutné provést osobní prohlídku objektu.Chci nezávazně poptat vyčištění koberce

Váš e-mail:*
Váš telefon:
Vaše zpráva:*