Kategorie

Údržba zahrady a zeleně v Praze

Údržba zahrady

Zajišťujeme kompletní údržbu zahrad, údržbu zeleně, parků a travních ploch, včetně údržby komunikací v letním i zimním období. V rámci údržby zahrady zajišťujeme sekání trávy za pomocí malé i velké motorizace, poskytujeme taktéž drobné zahradnické práce jako je výsadba stromků a okrasných rostlin, pravidelná péče o již vzrostlé stromy nebo drobné úpravy terénu.

Údržba zahrady a údržba zeleně v Praze a okolí je u nás prováděna jen prověřenými a řádně zaškolenými pracovníky, kteří jsou neustále kontrolováni našimi objektovými manažery, kteří ručí za kvalitu provedené práce. Za hlavní cíl máme stanovenu spokojenost zákazníka, ke kterému zachováváme maximální vstřícnost. Věříme, že kombinace individuálního přístupu, kvality a nízké ceny uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

V případě Vašeho zájmu o naše služby neváhejte kontaktovat naši pobočku v Praze prostřednictvím hot-line linky nebo přes kontaktní e-mail. Ceny za údržbu zahrady a zeleně v sekci ceník jsou orientační, pro stanovení přesné ceny je nutné provést osobní prohlídku ploch.

Seznam prováděných prací

  • kompletní údržba zahrady
  • údržba zeleně a parků
  • sekání trávy, výsadba stromků, péče o stromy, kompletní údržba zeleně apod.

Chci nezávazně poptat údržbu zahrady a zeleně

Váš e-mail:*
Váš telefon:
Vaše zpráva:*