Kategorie

Dezinfekce Praha

DDD služby

Viry a bakterie? Nedáme jim šanci

Okem neviditelné, přesto velmi nebezpečné. Viry a bakterie představují pro moderního člověka zřejmě největší zdravotní hrozbu vůbec. Naštěstí s ní ale nebojujete sami. My vám s ní umíme a dokážeme pomoci. Nabízíme profesionální dezinfekce jakýchkoliv rizikových provozů, vždy v souladu s požadavky zákazníka.


Dezinfekce spočívá v chemické likvidaci všech virů a bakterií, které jsou svým charakterem nebezpečné. V dnešní době bývá nejčastěji vyžadována v potenciálně rizikových provozech, jako jsou např. jídelny, nemocnice, školy, bazény a další. Dezinfekce se provádí formou postřiku dezinfekčního prostředku na určené plochy. Po uplynutí doby expozice přípravku je zajištěno zlikvidování všech škodlivých virů a bakterií.

Zakládáme si na tom, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni, dezinfekce proto vždy provádíme v souladu se všemi vašimi potřebami a přáními. Budeme nám potěšením, pokud si provedení dezinfekce objednáte právě u nás. V ceníku naleznete i předběžnou cenu, ale pro přesné stanovení ceny je nutná předchozí prohlídka objektu.


Chci nezávazně poptat dezinfekci

Váš e-mail:*
Váš telefon:
Vaše zpráva:*